www.twojblues.com  |  Pismo ludzi bluesa!
Wydawnictwo    |   Redakcja    |   Reklama    |   Kontakt
Chatka Blues Festiwal

Data dodania: 16.09.2014

Tag: Chatka Blues Festival

Chatka Blues Festiwal
W Lublinie w dniach 3-4 października, odbędzie się V edycja CHATKA BLUES FESTIWAL. Wysoki poziom artystyczny występujących muzyków, niepowtarzalna atmosfera, a także widownia, która aktywnie uczestniczy w koncertach, to główne atuty corocznej imprezy.

Festiwal rozpocznie się w piątek w Chatce Żaka specjalnym koncertem PIOTR NALEPA BREAKOUT TOUR poświęconym twórczości Tadeusza Nalepy i Miry Kubasińskiej. W piątkową noc, w klubie festiwalowym Rock Bar, zaśpiewa i zagra jeszcze AREK ZAWILIŃSKI. Sobotni wieczór w Chatce Żaka rozpocznie ADAM BLUES BAND prezentując autorski program. BOOGIE BOYS poimprowizują na dwa fortepiany łącząc boogie woogie  z czarnym bluesem. Zwieńczeniem Festiwalu będzie występ LATVIAN BLUES BAND - zespołu z kręgu bluesa elektrycznego z Łotwy. ACK UMCS Chatka Żaka, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowuje specjalny projekt wydarzenia dedykowanego Festiwalowi – „Debatę o Bluesie” z udziałem zaproszonych gości. Na „Debatę o Bluesie” organizatorzy zapraszają w poniedziałek 6 października.


CHATKA BLUES FESTIWAL odbywa się od 2010 roku w „Chatce Żaka” - jednym z najważniejszych miejsc kulturotwórczych w Lublinie. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym festiwalu jest Adam Bartoś. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Absolwentów UMCS. Patronem honorowym festiwalu jest Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej a jego producentem technicznym ACK UMCS „Chatka Żaka”. Sponsorem strategicznym wydarzenia jest firma Seydel. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin.    
Komentarze
CAPTCHA Image

Przepisz kod z obrazka:


[ Zmień kod ]

Prenumerata roczna KRAJOWA
(4 numery, w tym koszty wysyłki)
74 zł - przesyłka zwykła
84 zł - przesyłka polecona
Uwaga! Z ukazaniem się każdego numeru pomiędzy prenumeratorami losujemy pięć trzypłytowych pakietów.

Zapraszamy do naszego archiwum sięgającego 2000 r.

Czytelnicy w "barwach" TB -
wyślij fotkę i dołącz do nas!

Agencja koncertowo-wydawnicza Delta jest wydawcą Kwartalnika Twój Blues - jedynego ogólnopolskiego magazynu, poświęconego w całości muzyce bluesowej.

twojblues.com      Aktualności      Prenumerata      Archiwum magazynu      Download      Galeria      Linki

Copyright © 2000 - 2019   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta