www.twojblues.com  |  Pismo ludzi bluesa!
Wydawnictwo    |   Redakcja    |   Reklama    |   Kontakt
Whiskey & Fazole

Data dodania: 03.08.2017

Tag: Whiskey & Fazole

Whiskey & Fazole
Godzinę jazdy ze Śląska autostradami A4 i A1 dojedzie się na festiwal Whiskey & Fazole, który może stanowić atrakcję także dla polskich miłośników bluesa i Southern-Rocka.

Dwudniowa impreza będzie miała miejsce najpierw (w piątek) w miejscowości Sedlnice a w sobotę w oddalonym o 7 km Novym Jičinie. Przesłaniem festiwalu jest prezentacja wykonawców z sąsiadujących z sobą krajów, z naciskiem na artystów ze Śląska i Moraw.

 

Pierwszego dnia w kompleksie „Pod kaštanem“  Domu Kultury Sněženka w Sedlnicach wystąpią grupy The Calling Heart i Multipack, gitarzysta Peter Šimíčka oraz gość z Polski, Cheap Tobacco. 

Następnego dnia akcja przeniesie się do pobliskiego Nového Jičína, gdzie od godz. 14’00 na dwóch scenach oprócz plejady śląsko-morawskich i czeskich zespołów prezentować się będą też trzy znakomite polskie formacje: KWS4BLUES, Manson Band oraz duet Makaron & Rico. 

Tego dnia na miłośników bluesa czekają w Novym Jičinie  także inne atrakcje, już od godzin rannych. Na pięknym zabytkowym jičinskim rynku i okolicznych uliczkach od godz. 10‘00 przedstawiana będzie inscenizacja bitwy z czasów wojny autriacko-tureckiej toczonej w latach 1788–1791 (z użyciem baterii zabytkowych armat) sławiącej pamięć legendarnego generała Laudona, który swe życie zakończył w Novym Jičinie 14 lipca 1790 r.  

 

 

Festival Whiskey & Fazole

8-9.09.2017

SEDLNICE 

NOVÝ JIČÍN (České Slezsko)Komentarze
CAPTCHA Image

Przepisz kod z obrazka:


[ Zmień kod ]

  

Prenumerata roczna KRAJOWA
(4 numery, w tym koszty wysyłki)
74 zł - przesyłka zwykła
84 zł - przesyłka polecona
Uwaga! Z ukazaniem się każdego numeru pomiędzy prenumeratorami losujemy pięć trzypłytowych pakietów.

Zapraszamy do naszego archiwum sięgającego 2000 r.

Czytelnicy w "barwach" TB -
wyślij fotkę i dołącz do nas!

Agencja koncertowo-wydawnicza Delta jest wydawcą Kwartalnika Twój Blues - jedynego ogólnopolskiego magazynu, poświęconego w całości muzyce bluesowej.

twojblues.com      Aktualności      Prenumerata      Archiwum magazynu      Download      Galeria      Linki

Copyright © 2000 - 2018   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta