www.twojblues.com  |  Pismo ludzi bluesa!
Wydawnictwo    |   Redakcja    |   Reklama    |   Kontakt
Kraśnik zaprasza

Data dodania: 04.04.2018

Tag: Kraśnik

Kraśnik zaprasza

W dniach 29-30 czerwca 2018 odbędzie się IX Edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Bluesowego Kraśnik Blues Meeting 2018 Przystanek Dzierzkowice, którego lokalizacją będzie Stadion oraz Rynek miejscowości Dzierzkowice.Celem festiwalu jest promowanie młodych form muzycznych oraz propagowanie muzyki bluesowej w Polsce. Młodzi wykonawcy kwalifikowani są po nadesłaniu materiałów demo, a następnie występują w części konkursowej i są oceniani przez uznanych fachowców z branży bluesa. Walczą przy okazji o bardzo atrakcyjne nagrody i promocję w mediach. Więcej: www.krasnikbluesmeeting.com/zgloszenie/

Od roku 2016 organizowany jest także konkurs DZIECI ŚPIEWAJĄ BLUESA. Misją Konkursu jest odkrywanie młodych talentów i popularyzowanie muzyki bluesowej wśród dzieci. W konkursie mogą wziąć udział soliści w wieku od 7 do 15 lat. Więcej: www.krasnikbluesmeeting.com/konkurs/

Festiwal to nie tylko nauka i ciężka praca nad własnym warsztatem muzycznym, ale przede wszystkim dobra zabawa, wypoczynek i możliwość nawiązania nowych znajomości wśród muzyków, dzięki którym możliwe jest zrealizowanie marzeń każdego z nich – koncertowania i nagrania płyt. To również zaangażowanie i praca wielu ludzi, którzy ten festiwal tworzą, od lat kochają i czują się z nim związani, w tym sporego grono ciągle młodych wolontariuszy.

Gwiazdami tegorocznego Festiwalu będą: DŻEM, NOCNA ZMIANA BLUESA, GANG OLSENA, LOMBARD, MANFREDI And JOHNSON oraz zespół PAWKIN.

Gospodarzami sceny oraz prowadzącymi imprezę będą Dziennikarze Polskiego Radia PROGRAM I - Sławek Wierzcholski i Adam Dobrzyński.

Tegoroczny Festiwal połączony zostanie ze Zlotem Motocyklowym 29.06.2018 - 01.07.2018 oraz zostanie przygotowane, niezależne pole namiotowe dla chętnych uczestników. 

Więcej informacji: www.krasnikbluesmeeting.com/zlot-motocyklowy/Komentarze
CAPTCHA Image

Przepisz kod z obrazka:


[ Zmień kod ]

  

Prenumerata roczna KRAJOWA
(4 numery, w tym koszty wysyłki)
74 zł - przesyłka zwykła
84 zł - przesyłka polecona
Uwaga! Z ukazaniem się każdego numeru pomiędzy prenumeratorami losujemy pięć trzypłytowych pakietów.

Zapraszamy do naszego archiwum sięgającego 2000 r.

Czytelnicy w "barwach" TB -
wyślij fotkę i dołącz do nas!

Agencja koncertowo-wydawnicza Delta jest wydawcą Kwartalnika Twój Blues - jedynego ogólnopolskiego magazynu, poświęconego w całości muzyce bluesowej.

twojblues.com      Aktualności      Prenumerata      Archiwum magazynu      Download      Galeria      Linki

Copyright © 2000 - 2019   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta