www.twojblues.com  |  Pismo ludzi bluesa!
Wydawnictwo    |   Redakcja    |   Reklama    |   Kontakt

Agencja Koncertowo-Wydawnicza Delta www.delta.art.pl 

Media:

Bielszy Odcień Bluesa www.blueschojnacki.pl 
Blues & More www.bluesandmore.de 
Blues.pl www.blues.pl
Blueslinks www.blueslinks.nl
Blues News www.blues-news.de
Bluesonline.pl www.bluesonline.pl 
Jazz Forum www.jazzforum.com.pl
Living Blues www.livingblues.com 
Radio eM www.radioem.pl
Slovak Blues www.slovakblues.com
Soul Bag www.soulbag.presse.fr


Fotograficy i publicyści:
Aigars Lapsa www.aigarsphoto.com
Dusty Scott www.dustyblues.com
Gene Tomko www.genetomko.com
Jack & Linda Vartoogian www.frontrowphotos.com
Jindrich Oplt www.moreblues.estranky.cz
Karsten Spehr www.bluesandmore.de
Krzysztof Szafraniec www.kszafraniec.com
Marc PoKempner www.pokempner.net
Paul Natkin www.natkin.net
Tim Holek www.timholekblues.ca


Organizacje i firmy:
Blues Foundation www.blues.org
Blues Hotel www.blues-hotel.pl
B & R www.bandr.cz
Chorzów www.chorzow.um.gov.pl
European Blues Union www.bluesyou.com
Frank Roszak Promotions www.frankroszakpromotions.com
MDK Batory Chorzów www.mdkbatory.pl
Polskie Stowarzyszenie Bluesowe www.blues.org.pl
Slovenska Bluesova Spolotnost www.slovakblues.sk 
Stowarzyszenie SAT www.silesiansound.art.pl
SAWP www.sawp.pl
Tax-US podatki & doradztwo www.tax-us.pl
 

 

  

Prenumerata roczna KRAJOWA
(4 numery, w tym koszty wysyłki)
74 zł - przesyłka zwykła
84 zł - przesyłka polecona
Uwaga! Z ukazaniem się każdego numeru pomiędzy prenumeratorami losujemy pięć trzypłytowych pakietów.

Zapraszamy do naszego archiwum sięgającego 2000 r.

Czytelnicy w "barwach" TB -
wyślij fotkę i dołącz do nas!

Agencja koncertowo-wydawnicza Delta jest wydawcą Kwartalnika Twój Blues - jedynego ogólnopolskiego magazynu, poświęconego w całości muzyce bluesowej.

twojblues.com      Aktualności      Prenumerata      Archiwum magazynu      Download      Galeria      Linki

Copyright © 2000 - 2017   Agencja Koncertowo Wydawnicza Delta