The Hollywood Vampires – Alice Cooper, Johny Depp, Joe Perry i Tommy Henriksen  wystąpią 22 lipca w  Dolinie Charlotty w ramach 14tego Festiwalu Legend Rocka

Samozwańczy „najlepszy zespół barowy na świecie” – składający się z kluczowych członków i legend rocka Alice Coopera, Johnny’ego Deppa, Joe Perry’ego z Aerosmith i gitarzysty Tommy’ego Henriksena – to pierwsi ujawnieni headlinerowie niecierpliwie oczekiwanego sezonu letniego 2023 w Dolinie Charlotty. Artyści swoją muzyką i nazwą zespołu chcieli złożyć hołd rockn’rollowemu towarzystwu, z którym Alice Cooper bywał w ciemnych zadymionych barach lat 70tych.

Na koncercie można spodziewać się utworów z dwóch, bardzo dobrze przyjętych albumów zespołu: „Hollywood Vampires”, oraz „Rise”. Usłyszymy oryginalne kompozycje a także szereg coverów, będących ukłonem  m.in. dla Davida Bowiego, Led Zeppelin, czy The Who. Trzy megagwiazdy na jednej scenie dają niezwykle efektowne show godne rock’n’rollowej arystokracji.

16-utworowy album „Rise”, wyprodukowany przez Tommy’ego Henriksena i Hollywood Vampires, to jeden z najczystszych, najbardziej nieskazitelnych i przyjemnych albumów rock and rollowych ostatnich czasów, stworzony przez mistrzów rzemiosła i prawdziwych fanów formy. W przeciwieństwie do debiutanckiej płyty z 2015 roku, drugi album składa się głównie z oryginalnego materiału, napisanego przez zespół. Istnieją jednak, w duchu oryginalnej misji wampirów, trzy covery piosenek oryginalnie napisanych i nagranych przez legendarnych rockmanów, którzy zmarli zbyt młodo.

Bilety dostępne na www.dolinacharlotty.pl www.ticketmaster.pl www.eventim.pl www.ebilet.pl

Więcej informacji na www.legendyrocka.com , www.dolinacharlotty.pl