Nadeszła do nas informacja o interesującym projekcie filmowym, którego efektem jest film “Blues Before Sunrise” – opowieść o ludzkiej pasji i przemożnym dążeniu do samorealizacji, okraszona dużą ilością miłych dla ucha dźwięków. 

Yonah Krohn znany jako Johnny Childs ma jedno marzenie – zostać przed trzydziestką uznanym artystą bluesowym, uzyskać kontrakt w prestiżowej firmie płytowej i zdobyć nagrodę W.C.Handy’ego, czyli The Blues Music Award. Jest zdolny, przystojny i przedsiębiorczy, a niektórzy przyrównują go nawet do artysty na miarę Picassa. 

Film jest niezwykłą podróżą w głąb jego osobowości napędzanej determinacją, aby osiągnąć cel. Przedstawiając życie chłopca, który chce się wyrwać z ciasnoty horyzontów ortodoksyjnej rodziny żydowskiej z Toronto, więc po kolei zalicza dilerkę narkotyków w Miami i wycieranie się po różnych środowiskach Bostonu, San Francisco, Nowego Jorku, Los Angeles i Jerozolimy, przy okazji daje przegląd rozmaitych sposobów na życie. Powstał po nakręceniu 200 godzin materiału na taśmie filmowej jak również i na innych nośnikach. 

Więcej o filmie można przeczytać na jego stronie oficjalnej www.bb4sunrise.com.