Pod koniec listopada minie 40 lat od legendarnych koncertów zespołu the Rolling Stones w Madison Square Garden, które ukazały się w formie albumu “Get Yer Ya-Ya’s Out!”. Tuż po jego ukazaniu się, recenzent magazynu Rolling Stone napisał, że był to najlepszy rockowy koncert w wersji płytowej, jaki widział.

Z okazji rocznicy, z końcem listopada ukażą się (niestety, na razie tylko w Stanach i Kanadzie) dwa boksy: “Get Yer Ya-Ya’s Out! The Rolling Stones In Concert: 40th Anniversary Deluxe Box Set” i “Super Deluxe Box Set”. 

Pierwszy będzie zawierał trzy płyty CD z zremasterowanym i poszerzonym (o nagrania wcześniej niepublikowane) materiałem. Ciekawostką jest, że jedna z trzech płyt będzie zawierała niepublikowane zapisy występów artystów otwierających koncerty w Madison Square Garden, a byli nimi… B.B. King i Ike i Tina Turner! Oprócz muzyki wydawnictwo ma również zaoferować ciekawe opisy, unikalne fotografie i miniaturkę plakatu reklamującego imprezę. Wyselekcjonowane egzemplarze mają dodatkowo zawierać specjalny kod, pozwalający na ściągnięcie z internetu utworu “I’m Free” w wersji do użytku w grze komputerowej Guitar Hero 5. Wersja “Super Deluxe” będzie dodatkowo poszerzona o trzy płyty winylowe.