Tommy Castro to jedna z kluczowych postaci współczesnego gitarowego rhythm and bluesa. Zaczynając od lokalnych scen, podczas licznych tras koncertowych, osiągnął sukces na szczeblu ogólnokrajowym i międzynarodowym. Szczególną popularność przyniosło mu zdobycie Blues Music Award 2008 w kategorii Entertainer of the Year.
Wytrwałość Castro — koncert za koncertem, noc za nocą — zjednała mu dozgonnie miłość fanów wszędzie tam, gdzie występuje. Gra ostrego, dynamicznego bluesa, jak rozpędzony pociąg. Ma uduchowiony głos, charakterystyczną gitarę i jest doskonałym autorem tekstów oraz wokalistą. San Francisco Chronicle opisuje muzykę Castro jako „funkowy południowy soul, wielkomiejski blues i klasyczny rock… gitarowe zagrywki, które brzmią jednocześnie znajomo i świeżo”, z kolei Blurt dodaje: „Jeśli zamkniesz oczy, będziesz przekonany, że słuchasz Otisa Reddinga śpiewającego w 1967 roku… Wspaniałe”.

Tommy Castro wie, jak rozpalić tłum. Występując na całym świecie, zdobył niezliczonych fanów swoimi legendarnymi i porywającymi koncertami. Razem z The Painkillers uformowali jeden z najbardziej zgranych zespołów, dając niezapomniane i nieprzewidywalne występy.
Koncerty odbędą się 30 września w Piekarach Śląskich i 1 października w Poznaniu.
Bilety w cenie 85 zł (109 zł w dniu koncertu) są dostępne w sprzedaży na: ToBileteBilet oraz jako bilety kolekcjonerskie na IndependentMusicMarket.com